Akyıldız Dizel

AKYILDIZ DİZEL | YAKIT PÜSKÜRTME SİSTEMLERİ | DİZEL POMPA ENJEKTÖR AYAR SERVİSİ

Akyıldız Dizel

ANA SAYFA   »  HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Akyıldız Dizel yeni sistemlere entegrasyon ve yatırım sözümüzü yerine getirmenin bir kez daha haklı gururu içindeyiz.

Akyıldız Dizel Servis, Kalite Çizgisinden Ödün Vermeyerek Dizel Yakıt Sistemleri Konusunda Uzman Kadrosu Ve Yenilikçi Yüzü İle Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin Gelişen Teknolojiye Paralel Hareket Etmekte, Dizel Yakıt Sistemleri Konusunda Dünya Otomotiv Üreticilerinin Ençok Tercih Ettiği Ve Kullandığı Bosch , Delphi, Zexel, Doowon ve Denso Gibi Profesyonelleşmiş, Markalaşmış Ürünlerin ‘’mazot Pompa Ve Enjektörlerinin’’ Tamir , Test , Ayar Ve Yedek Parçaları Konusunda Gereken Bütün Teknik Donanıma Ve Birikime Sahip Olan Akyıldız Dizel, Hizmette Sınır Tanımaksızın Kendini Yenilemekte Ve Güncellemektedir.

Common Rail, birim enjektör/pompa ve yüksek basınçlı birim pompaların tamir-revizyonu firmamız bünyesinde uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Arızalı elektronik Enjektörleri tarafımıza göndererek, ya da toplu revizyonuna teklif üreterek problemli ürünlerinize çözüm bulalım. Unutmayın ki sizlere bu hizmeti verebilecek az sayıdaki dizel pompacılardan biriside Akyıldız Dizel ‘dir.

Halen çalışmakta olduğumuz ve çalışacağımız müşterilerimizin, firmamıza gönderecekleri Dizel pompa, enjektör veya araçlarına yapılacak bakım-onarım-pompa revizyon ve parça değişimi, firmamız tarafından garantili olacaktır.

Bakım için gönderilen pompa ve enjektörlerinize takılacak yedek parçalar, orijinal markalı olacak ve fiyatlandırma ; Orijinal parça satış listesi ile fiyatlandırılacaktır.

Tarafınıza bildirilen fiyatlarda, ayrıca ödeme şartlarınıza bağlı olarak iskonto uygulanacaktır.


AKYILDIIZ
AKYILDIIZ

AKYILDIZ
AKYILDIZ

DIŞ
DIŞ


2021. Copyright © Akyıldız Dizel.

Avinga | XML