AKYILDIZ DİZEL
  • 0 212 549 77 46

ANA SAYFA   »  HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

hizmetlerimiz-24

pompa-155

YAKIT POMPASI REVİZYONU VE AYARI

Geniş makina parkurumuzda piyasadaki araçların tamamının pompaları ayarlanabiliyor ve tezgahlarımızda deneyimli usta kadromuzla revizyon işlemi gerçekleşiyor. 

DETAY...

enjektor-kodlama-150

ENJEKTÖR KODLAMA

Ford Connet gibi bazı Delphi grubu enjektörlerde enjektör tamir edildikten sonra kodlama yapılması gerekiyor. Enjektör kodlaması yapılmazsa araçta şakırtı olabiliyor. Dayel Codeman makinası ve AutoCom Cihazı işbirliği ile enjektörleri sorunsuz olarak kodlayabiliyor ve aractaki şakırtı sorununu çözüyoruz.

DETAY...

ara-parca-145

YEDEK PARÇA SATIŞI

Sektörde nadir rastlanan yedek parça ağımız ile hizmetinizdeyiz.

DETAY...

urun-tamiri-146

ÜRÜN TAMİRİ

1993 yılından beri dizel sektöründe edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimiyle araçlarınızın orijinal yedek parçası ve en son teknoloji alt yapımızla sizlerin hizmetindeyiz.

DETAY...

enjektor-memesi-142

ENJEKTÖR MEME DEĞİŞİMİ

Enjektör memesi, enjektör alt tutucusu ile enjektöre bağlıdır. Enjektörün bir kısmı daha öncede belirttiğimiz gibi motor bloğundan yanma odasına bağlanır. Yakıt pompasından enjektörlere gelen yakıt enjektörün içinden geçerek enjektör memesine ulaşır. Enjektör memesinin milinin hareketi ile yakıt, enjektör memesi gövdesi ile mili arasında sıkışarak bir basınç oluşturur. Milin itmesiyle meme gövdesinin ucundaki mikro deliklerden enjektör memesinin yapısına göre açısal olarak yakıt yanma odalarına püskürtülmüş olur. Püskürtülmeyen fazla yakıt ise meme içerisinden enjektörün geri dönüş kısmına aktarılır.

DETAY...

2020. Copyright © Akyıldız Dizel. Tüm hakları saklıdır...

Avinga | XML